Pokój w akademiku

Dzięki wytężonej pracy i poświęceniu wielu ludzi po zaledwie 7 dniach udało się uruchomić pierwszy Dom Uchodźcy w Katowicac.

Dyplomy i statuetki - Modernizacja Roku 2015

Wczoraj (24 sierpnia) na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku 2015. Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach zgłosił do konkursu dwie swoje realizacje: budynek przy ul. św. Jana 10 oraz budynki przy ul. Wojewódzkiej 36 i 38.

św. Jana 10 po przebudowie

Z radością informujemy że w plebiscycie Superjednostka za rok 2015, na najlepszą realizację w przestrzeni publicznej Śląska zwyciężyła inwestycja zrealizowana przez Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach przy ul. św. Jana 10.

Wyróżnienie Modernizacja 2011

W grudniu 2011 r. pisaliśmy w jednej z prezentacji zamieszczonej na naszej stronie o zakończeniu remontu elewacji zabytkowej kamienicy przy ul. Dyrekcyjnej 3, który pozwolił przywrócić jej dawną świetność.

zdjęcie Willi Jacobsena autorstwo: Michał Bulsa (Lahcim nitup) żródło: Wkimedia Commons

Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach nie doczekał się jeszcze uwiecznienia na stronach internetowej encyklopedii Wikipedia, natomiast już od ponad roku swoją notkę ma tam Willa Jacobsena – zabytkowy budynek położony w dzielnicy Szopienice-Burowiec, będący siedzibą jednej z naszych Administracji.