lokal na kulturę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informujemy, że Prezydent Miasta Katowice ogłosił konkurs (XV edycja)  na najem wolnych lokali użytkowych zarządzanych przez Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach pod nazwą "Lokal na kulturę".

  Więcej informacji znajdziecie Państwo  na stronie  Urzędu Miasta Katowice (www.katowice.eu) w zakładce: Wolne lokale użytkowe oraz Lokal na kulturę.

wykaz_lokali_XV_edycja.pdf

XV_edycja_-_ogłoszenie.pdf

 Uprzejmie informujemy, iż w związku z zaniechaniem poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od dochodów (przychodów) z tytułu należności pieniężnych związanych z użytkowaniem lokalu mieszkalnego (Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 27 lutego 2017r. Dz.U.2017.380) nie należy wykazywać w zeznaniu rocznym za 2016r. (PIT-36) kwot umorzonych zaległości.

ul. Chopina 8

Do tego, że Robert Hołda, nasz mistrz stolarstwa, potrafi pięknie odrestaurować drzwi, nikogo nie trzeba przekonywać. Wielokrotnie na naszej stronie internetowej dawaliśmy temu świadectwo.

Wczoraj o godz. 12 - ej zakończyło się głosowanie w  XX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2015”.

św. Jana 10

Jak wskazują aktualne wyniki głosowania w Ogólnopolskim Plebiscycie „Modernizacja Roku 2015”, walka o głosy w tej rywalizacji może być równie fascynująca, jak walka o głosy telewidzów w konkursie piosenki.